Úvod

Vitajte na stránke Katedry informatiky

Prezentačne video vám  priblíži štúdium u nás

Študenti

Dôležité informácie k štúdiu, štátnej záverečnej skúške, harmonogram akademického roka, užitočné odkazy nájdete v sekcii pre študentov.

Uchádzači o štúdium

V sekcii pre uchádzačov sa dozviete výhody štúdia na Katedre informatiky, druh zamerania či študijné programy, ktoré ponúkame. Dôležitou súčasťou sú aj informácie a odkazy ohľadom prijímacieho konania.

Kontaktujte nás

Či už ste študent alebo uchádzač o štúdium a máte otázky, neváhajte nás kontaktovať formulárom, emailom alebo telefonicky v sekcii Kontakt.

Aktuálne novinky

Medzinárodný projekt

Medzinárodný projekt Katedra informatiky sa spolupodieľa na riešení medzinárodného vedeckého projektu UMFI TA04031376. Chcem vedieť viac

Tézy na záverečné skúšky

Tézy na štátne záverečné skúšky 2018 Tézy pre bakalársky stupeň jednoodborového štúdia Stiahnuť Tézy pre bakalársky stupeň dvojodborového štúdia Stiahnuť Tézy pre magisterský stupeň jednoodborového ...

Odborné vedenie

Naši pedagógovia disponujú dlhodobou praxou a skúsenosťami čo prenášajú do procesu vzdelávania. Pôsobisko vedomostí je u každého pedagóga rôznorodé. Konkrétne predstavenie jednotlivých učiteľov nájdete v sekcii členovia katedry.

Udalosti organizované katedrou

Katedra v priebehu akademického roka organizuje podujatia i semináre, na ktorých je možné sa zúčastniť. Sekcia Kalendár udalostí obsahuje miesta, dátumy a popis jednotlivých akcií.

Moderné vybavenie

Katedra informatiky disponuje v laboratóriach a učebniach modernými zariadenia a softvérom. V súčasnej dobe pribudla do priestorov laboratória 3D tlačiareň.

Adresa

Katolícka univerzita

Katedra informatiky

Hrabovská cesta 1

034 01, Ružomberok

Kontakt

© Copyright 2018 KU, Katedra informatiky. Všetky práva vyhradené.